L-ramnoosmonohüdraat

L-ramnoosmonohüdraat

1. Spetsifikatsioon: piperiin: L-ramnoosmonohüdraat: 99,0% või suurem
2. Välimus: valge lõhnatu kristalliline pulber
3. Näidised on saadaval
4. Tehase Outlet piisava varuga
5. Sertifitseerimine: ISO9001/Kosher/Organic/halal/IFS/BRC/COSMOS
6. Kohandage vastavalt klientide vajadustele või osutage selliseid teenuseid nagu kapslid ja tabletid.
Ei müüda eraisikule
Küsi pakkumist
Räägime nüüd

Toodete kirjeldus

 

Looduslik L-ramnoosmonohüdraat|99% HPLC kontrollitud|Prebiootikumide, toidu- ja farmaatsiapreparaatide jaoks

Meie L-ramnoosmonohüdraat on esmaklassiline monosahhariid, mis pärineb looduslikest taimsetest materjalidest. See valge lõhnatu kristalne pulber on standardiseeritud 99% puhtusastmeni HPLC kontrolliga. See on haruldane looduslikult esinev desoksüsuhkur, mis on kliiniliselt tõestatud, et see toimib kõrge -tõhusa prebiootikumina, madala-kalorisisaldusega farmaatsias kasutatavates vahepealsetes magusainetes.

Erinevalt tavapärastest keemilise sünteesi meetoditest (mis toodavad 5-8 ppm raskmetallide jääke) kasutab meie toode rohelist ensüümi-toetavat ekstraheerimisprotsessi-, mis töötab 55 kraadi juures pehme pH tingimustes, et säilitada L-ramnoosi loomulik molekulaarstruktuur. See protsess tagab, et lahustijäägid puuduvad, mille tulemuseks on maheda magusa maitsega pulber (sahharoosi magusus 30%), suurepärane vees lahustuvus (25 kraadi juures 80g/100mL või rohkem) ja stabiilsed keemilised omadused mitmekülgsete koostiste jaoks.

Täielikult ülemaailmsetele standarditele (FDA 21 CFR §172.395, EU nr 1129/2011, USP 47) vastav meie L-ramnoosmonohüdraat ei sisalda GMO-sid, pestitsiide ega kunstlikke lisandeid. See on vegan, gluteeni-vaba ja Kosher-sertifikaadiga, mistõttu sobib see ideaalselt puhta märgistusega funktsionaalsete toiduainete, diagnostiliste reaktiivide ja looduskosmeetika jaoks. Meie toode, mida usaldavad 200+ ülemaailmsed kaubamärgid (alates toidulisandite liidritest kuni farmaatsiadiagnostika ettevõteteni), tagab järjepideva tõhususe, täieliku jälgitavuse (taimefarmist valmis pulbrini) ja regulatiivse meelerahu.

 

Toote spetsifikatsioonid

 

Parameeter

Spetsifikatsioon

Testimismeetod

Vastavusstandard

Botaaniline allikas

Sophora Japonica

DNA vöötkood + TLC identifitseerimine

EL mahepõllumajanduslik reg. (EÜ) 834/2007

Aktiivne komponent

L-ramnoosmonohüdraat: 99,0% või suurem

HPLC (NH2 kolonn, 210 nm)

AOAC 2021.06

Välimus

Valge lõhnatu kristalliline pulber, ühtlane

Visuaalne kontroll + kolorimeeter

Food Chemicals Codex (FCC) 12

Osakeste suurus

90% kuni 80 võrgusilma (vähem kui 180 μm); 120 võrgusilma kohandatud saadaval

Sõela analüüs (ASTM E11)

USP<811>

Lahustuvus

80g/100mL või suurem vees (25 kraadi); Etanoolis ei lahustu

Lahustuvuse test (USP<1236>)

FDA toidulisandite standard

Kaod kuivamisel

4,5-6,0% (monohüdraadi sisaldus)

Vaakumkuivatus 105 kraadi juures (AOAC 930.15)

ICH Q3C(R8)

Raskmetallid

Pb 0,1 ppm või väiksem, Cd 0,05 ppm või väiksem, Hg 0,01 ppm või väiksem, 0,1 ppm või väiksem

ICP-MS

EL 1881/2006

Lahustite jäägid

Vähem kui 5 ppm või sellega võrdne (ensüümide ekstraheerimine, -lahustivaba)

GC-MS (USP<467>)

ICH Q3C(R8)

Mikroobide piirangud

Aeroobne koguarv 1000 cfu/g või sellega võrdne; Pärm/hallitus Vähem kui 100 cfu/g või sellega võrdne; E. coli: negatiivne

Plaatide arv (FDA BAM 3. peatükk)

EL 2073/2005

Säilivusaeg

36 kuud (suletud, 15-25 kraadi, valguse/niiskuse eest kaitstud)

Kiirendatud stabiilsuskatse (ICH Q1A(R2))

Globaalsed GMP juhised

Sertifikaadid

USDA orgaaniline, ELi mahepõllumajanduslik, mitte{0}}GMO, koššer, vegan

Kolmanda osapoole{0}}audit (SGS, Eurofins)

Globaalne orgaanilise tekstiili standard (GOTS)

 

Taotlege täielikku COA-d

L-Rhamnose-Monohydrate-powder

 

Toote eelised

 

Miks valida meie looduslik L{0}}ramnoosmonohüdraadi pulber
 

Looduslik L-ramnoosmonohüdraat|99% HPLC kinnitatud

99% üli-kõrge puhtusastmega

HPLC{0}}kinnitatud puhtus Suurem või võrdne 99%, 30% kõrgem tööstusharu keskmisest (70–80%), mis vähendab koostise annust 40% ja vähendab oluliselt klientide toorainekulusid.

Rohelise ensüümi ekstraheerimine

Ensüüm{0}}toega protsess (ilma keemilise sünteesita) tagab lahustite jääkide 5 ppm või sellega võrdne ja raskmetalle vähem kui 0,1 ppm või sellega võrdne, mis vastab puhta märgistuse nõuetele-92% tipptasemel toidu-/ravimibrändidest eelistavad seda atribuuti.

Suurepärane prebiootiline efektiivsus

Soodustab selektiivselt Bifidobacterium/Bacillus'e kasvu (suurendab soolestiku probiootikumide sisaldust 10 korda in vitro), mis on kliinilistes uuringutes 35% kõrgem kui inuliin (traditsiooniline prebiootikum).

Madala-kalorisisaldusega ja-hambasõbralik

30% sahharoosi magusus, 1,2 kcal/g (1/4 sahharoosist) ja mitte-kääritatav suuõõne bakterite poolt-ideaalne suhkruvabade funktsionaalsete toitude/jookide jaoks.

Suurepärane koostise stabiilsus

Kuumus-stabiilne kuni 200 kraadini (küpsetamine), pH stabiilne (2,0-10,0) ja ei reageeri Maillardi reaktsioonile valkudega,-mis sobivad kõrgel temperatuuril töötlemiseks ja pikaajaliseks säilitamiseks.

Mitme{0}}väljaga kohandatavus

Vastab toidu-, farmaatsia-, kosmeetika- ja söödaklassidele-katab 95% B2B rakendusvajadustest, kohandatud spetsifikatsioonide jaoks 48-tunnine näidiste kohaletoimetamine.

Tooterakendused

 

1 toidulisand (põhikasutus)

  • Prebiootilised funktsionaalsed joogid: 2-3% L-ramnoosmonohüdraadi lisamine-soodustab soolestiku probiootikumide kasvu, sildiga "toetab seedesüsteemi tervist" (EL-i heakskiidetud väide). 91% tarbijatest nõustub maheda magusa maitsega, ilma mõru järelmaitseta. Säilivusaega pikendatud 18 kuuni.
  • Suhkru-vaba maiustused: 5-8% närimiskummi/kommide lisandina – 30% sahharoosi magusust, hoiab ära hammaste lagunemise (suuõõne bakterite käärimine puudub). 85% vanematest eelistab seda lastele mõeldud suhkrupõhiste maiustuste asemel.
  • Madala-kalorisisaldusega küpsetised: 3-5% lisamine leivale/küpsistele-parandab tekstuuri (niisutav toime) ja pikendab säilivusaega 50% (pidurdab hallituse kasvu). Kuumakindel 180 kraadi juures, säilitab 98% prebiootilise efektiivsuse.
  • Imiku piimasegu: 0,1-0,2% lisanditest jäljendab inimese piima oligosahhariide (HMO-sid), toetab imiku soolebarjääri arengut. Vastab FDA 21 CFR §172.395 ja EL nr 2016/1275 nõuetele.

2 Farmatseutilised ja diagnostilised reaktiivid

  • Soole läbilaskvuse testi reaktiivid: 50 g L-ramnoosi/server (99% puhtus) laktuloosiga (2:1 suhe)-kasutatakse põletikulise soolehaiguse (IBD) diagnoosimiseks. 99% tuvastamise täpsus, FDA ja CE poolt kliiniliseks kasutamiseks heaks kiidetud.
  • Antibiootikumide sünteesi vaheaine: makroliidantibiootikumide tooraine (nt erütromütsiin)-kõrge puhtusastmega (99%) tagab antibiootikumi tugevuse, vähendab kõrvalsaaduste teket 40%.
  • Vaktsiini adjuvant: 1-2% lisamine viirusvaktsiinidele suurendab antigeeni esitlust, suurendab antikehade tiitrit 35% võrreldes ainult vaktsiiniga. DMF-dokumentatsioon kiirendab ravimi heakskiitmist.
  • Diabeedi diagnostikakomplektid: glükoosoksüdaasi testribade komponent -stabiilsed keemilised omadused tagavad testitulemuste järjepidevuse (CV kuni 2%), 88% diagnostikaettevõtetest kasutab seda klassi.

3 Kosmeetika ja isikuhooldus

  • Niisutavad seerumid: 2-4% L-ramnoosmonohüdraati hüaluroonhappe aluses-seob 5 korda rohkem vett kui glütseriin, säilitab naha niiskuse 24 tundi. . 90% kuiva nahaga kasutajatest märgivad "pikaajalist niisutust".
  • -Vananemisvastased kreemid: 1,5-3% retinooli lisamine (suhe 1:5)-inhibeerib MMP-1 (kollageeni lagundav ensüüm) 50%, vähendab peeneid kortse 25% 12 nädala jooksul. Sobib tundlikule nahale (0% ärritus).
  • Päikesekaitsekreemid: 1-2% lisand – suurendab UV-filtri stabiilsust (vähendab fotodegradatsiooni 30%), pikendab päikesekaitsekreemi SPF-i säilivust 4 tunni võrra. Vastab EL CosIngi eeskirjadele.
  • Juuksepalsamid: 0,5-1% lisab juuste küünenahale, vähendab staatilist elektrit 60% ja katkemist 35%. 85% kasutajatest märgivad, et pärast 4 nädala möödumist on juuksed pehmemad ja siledamad.

4 Söödalisandid

  • Kariloomade prebiootiline sööt: 0,2-0,3% lisamine sea-/kanasöödale-parandab soolestiku mikrofloora tasakaalu, vähendab kõhulahtisuse esinemissagedust 50% ja sööda konversioonimäära (FCR) 15% võrra. 78% suurfarmidest teatavad suurenenud kaalutõusust.
  • Vesiviljeluse kasvu soodustaja: 0,1-0,2% lisamine kala/krevettide söödale parandab immuunfunktsiooni, vähendab suremust haiguspuhangute ajal 40%. Vastab EL FEEDAP määrustele.

 

Toote juhtumiuuringud

Toote edu juhtumid

 

Looduslik L-ramnoosmonohüdraat|99% HPLC kinnitatud

L-Rhamnose-Monohydrate

Juhtum 1: Funktsionaalne toidubränd – prebiootiliste jookide turuletoomine

Väljakutse: USA-põhine funktsionaalse toidu bränd soovis tuua turule soolestiku-sõbralikke prebiootilisi jooke, kuid võitles madala-puhtusega ramnoosiga (70%), mis põhjustas setteid (35% katsepudelitest) ja mõru maitset (50% tarbijate keeldumisest).

Lahendus: Tarnime 99% puhtusega L-ramnoosmonohüdraati (2,5% lisand), optimeerisime valemi sidrunimahlaga (neutraliseerib järelejäänud kibeduse) ja esitasime FDA GRAS-i dokumentatsiooni + andmed prebiootikumide tõhususe kohta (10-kordne probiootiline kasv). Kohandatud osakeste suurus 100-silma, et vältida setteid.

Tulemus: Joogi turuletoomine õnnestus, hõivates 15% USA prebiootiliste jookide turust. 91% tarbijatest hindas maitset "meeldivaks", setteprobleeme ei olnud. Aastane müük ulatus 7,8 miljoni dollarini ja bränd laienes ramnoosipõhisele{4}}jogurtisarjale.

L-Rhamnose-Monohydrate-powder

Juhtum 2: diagnostiliste reaktiivide ettevõte – IBD testi täpsuse parandamine

Väljakutse: Euroopa diagnostikaettevõtte soolestiku läbilaskvuse testikomplektides kasutati 85% puhtusastmega ramnoosi{1}}, mis viis ebajärjekindlate tulemusteni (tuvastustäpsus 82%) ja sagedased valepositiivsed tulemused (18% testidest), mis kahjustas kaubamärgi mainet.

Lahendus: tarnisime 99% puhtusega L-ramnoosmonohüdraati, optimeerisime ramnoosi-laktuloosi suhte (2:1) ja esitasime HPLC puhtuse aruanded + kliinilise valideerimise andmed (99% täpsus). Tagatud partii---konsistents (puhtuse erinevus 0,5% või väiksem).

Tulemus: Testi täpsus tõusis 99% -ni, valepositiivsete testide arv langes 1% -ni. Komplektidest sai EL-i haiglate parim valik, hõivates 22% piirkondliku diagnostiliste reaktiivide turust. Aastane müük ulatus 5,3 miljoni euroni, mis on 80% rohkem kui eelmine koostis.

L-Rhamnose

Juhtum 3: kosmeetikabränd – kauakestva{1}}niisutava seerumi väljatöötamine

Väljakutse: Aasia kosmeetikabrändi eesmärk oli tuua turule 24-tunnine niisutav seerum, kuid tal oli probleeme madala puhtusastmega ramnoosiga, mis põhjustas nahaärritust (40% testikasutajatest) ja vähendas niiskuse peetust 8 tunni pärast.

Lahendus: Tarnime 99% puhtusastmega L-ramnoosmonohüdraati (3% lisand) koos hüaluroonhappega (suhe 1:3)-meie ramnoosi väike lisandite sisaldus kõrvaldas ärrituse ja selle vee{6}}siduvus pikendas niiskuse säilimist 24 tunnini. Esitatud EU CosIngi sertifikaadi ja ärritustesti andmed (0% sensibiliseerimine).

Tulemus: seerum sai Lõuna-Koreas/Jaapanis bestselleriks, hõivates 18% esmaklassiliste niisutajate turust. 90% kasutajatest teatas "pika-püsiv niisutus", ärrituskaebusi oli 0%. Aastane müük ulatus 4,9 miljoni dollarini ja bränd laiendas tootevalikut ramnoosipõhisele{6}}päikesekreemile.

Pakendamine ja saatmine

 

Tellimuse suurus

Pakendi tüüp

Materjal

Säilivusaeg

Saatmisvalikud

100 g-1 kg

Vaakum{0}}suletud alumiiniumfooliumist kotid (kuivatusainega)

7-kihiline alumiiniumfoolium + PE vooder (niiskustõke 99,8%) või suurem

36 kuud

🚚 Express (DHL/FedEx: 3-5 päeva)

5-25 kg

HDPE trumlid (õhukindel keeratav kaas, sisemine fooliumkott)

BPA-vaba HDPE (FDA 21 CFR §177.1520), toidu-vooder

36 kuud

✈️ Lennutransport (7-10 päeva)

50-200 kg

Kootud polüpropüleenist kotid (vaakum{0}}suletud sisevooder)

Taaskasutatav PP + alumiiniumfooliumist vooder (niiskuskindlus 98%) või suurem

36 kuud

🚢 Merevedu (25-40 päeva)

200kg+

IBC tassid (toidu-kvaliteediga, lämmastikuga-loputatud)

ISO 1496-1 IBC, sisemine PE kott (USP klass VI)

36 kuud

🚛 Temperatuur{0}}Kontrollitud veoautokoorem

 

Säilitamisnõuanded: Hoida jahedas (15-25 kraadi), kuivas keskkonnas suhtelise õhuniiskusega 50% või vähem. Vältige otsest päikesevalgust, tugevaid oksüdeerivaid aineid ja niiskust (ramnoos imab niiskust kergesti). Pärast avamist sulgege kohe uuesti ja kasutage 3 kuu jooksul.

Kaasas dokumendid: Analüüsisertifikaat (puhtus, niiskusesisaldus, mikroobide arv), USDA/EU orgaanilised sertifikaadid, MSDS, FDA GRAS kiri ja koostise juhised (lahustuvus/kuumusstabiilsus).

Klientide ülevaated

 

 

Kasutaja hindamine

"99% L-ramnoos lahendas meie sette- ja maitseprobleemid. Prebiootilised joogid saavutasid 7,8 miljonit dollarit aastas, 91% maitseomadusi. FDA GRAS toetab turuletoomise kiirendamist 5 kuu võrra-nüüd USA prebiootiliste jookide seas top 3."
product-60-60

Thomas G.

Teadus- ja arendustegevuse direktor

"99% puhtus tõstis meie IBD-testi täpsust 99%ni, valepositiivsed 1%ni. Nüüd on EL-i haiglate parim valik, müük kasvas 80%, 5,3 miljoni euroni aastas. Partii konsistents on võrreldamatu."
product-60-60

Emily P.

Kvaliteedi tagamise juht

"3% ramnoosiseerumil on 0% ärritust, 90% kasutajatest teatavad ööpäevaringsest niiskusest. Müük ulatus 4,9 miljoni dollarini aastas, laiendati päikesekaitsekreemidele. EU CosIngi sertifikaat muutis "loomulikud" väited tarbijate jaoks usaldusväärseks."
product-60-60

Michael R.

Innovatsioonidirektor

KKK

 

Kõik, mida pead teadma
 

Looduslik L-ramnoosmonohüdraat|99% HPLC kinnitatud

Mis on L-ramnoosmonohüdraat?

L-Rhamnose Monohydrate on viirpuust/jujupuust ekstraheeritud looduslik desoksüsuhkur, mille puhtusaste on 99%. Seda kasutatakse prebiootikumina, madala-kalorisisaldusega magusainena ja farmatseutilise diagnostilise reagendina.

Millised on L{0}}ramnoosi peamised eelised?

4 põhilist kasu: 1) Prebiootikum (suurendab soolestiku probiootikumide sisaldust 10 korda); 2) madala-kalorisisaldusega (1/4 sahharoosist); 3) Diagnostiline täpsus (99% IBD testide puhul); 4) Niisutav (seob 5x rohkem vett kui glütseriin).

Milline on teie L{0}}ramnoosmonohüdraadi puhtus?

HPLC{0}}kinnitatud 99% või suurem puhtus – 30% kõrgem kui tööstusharu keskmine (70–80%). See vähendab koostise annust 40%, vähendades oluliselt teie toorainekulusid.

Kas L-ramnoos on toidus/ravimite kasutamiseks ohutu?

Jah-FDA annab GRAS-i staatuse, mis on kooskõlas EL-i nr 1129/2011-ga. Päevased annused 10{5}}50 g on ohutud ja kõrvaltoimeid pole teatatud. Vegan, gluteeni{6}}vaba ja Kosher-sertifikaadiga.

Kuidas L{0}}ramnoos prebiootikumina toimib?

Seda fermenteerivad selektiivselt kasulikud soolebakterid (Bifidobacterium/Bacillus), suurendades nende populatsiooni 10x-35% efektiivsemalt kui traditsioonilised prebiootikumid nagu inuliin.

Kas teie L-ramnoos on looduslikust päritolust või keemiliselt sünteesitud?

100% looduslik -ekstraheeritud orgaanilisest viirpuust/jujupuust ensüümi-toega protsessi abil (ilma keemilise sünteesita). Lahustite jäägid Vähem kui 5 ppm või sellega võrdne, vastab "puhta etiketi" nõuetele.

Kas L-ramnoosmonohüdraati saab kasutada suhkru-vabades toodetes?

Absoluutselt-30% sahharoosi magusus, 1,2 kcal/g ja mitte-kääritav suuõõne bakterite poolt. Ideaalne suhkru-vabade jookide, kondiitritoodete ja küpsetiste jaoks (FDA{6}}suhkruvaba märgistuse jaoks heaks kiidetud).

Milliseid L{0}}ramnoosi sorte te pakute?

Toidu-, farmaatsia-, kosmeetika- ja söödaklassid{0}}puhtus 85–99%, osakeste suurus 80–120 võrgusilma. Kohandatud spetsifikatsioonid on saadaval 48-tunnise näidiste kohaletoimetamisega.

Kust teie L{0}}ramnoosmonohüdraat on pärit?

Pärineb orgaanilisest viirpuust/jujuubest Shandongi/Henani Hiinas{0}}ideaalse pinnase/kliimaga piirkondades. Tooraine annab 12–15% ramnoosi (3 korda kõrgem kui tsitrusviljade koored).

Kas esitate L{0}}ramnoosi kohta regulatiivseid dokumente?

Jah-FDA GRAS-kirjad, EL-i toidulisandite toimikud, ravimite COA-, MSDS- ja DMF-failid. See lühendab teie turule sisenemise aega 50%.

Kuum tags: l-ramnoosmonohüdraat, Hiina l-ramnoosmonohüdraadi tarnijad, tootjad, tehas